Gipsowanie ścian. Perfekcyjne gładkie ściany w Twoim domu lub mieszkaniu w Warszawie.

Wykonujemy usługi szpachlowania oraz położenia gładzi gipsowych. Nasza ekipa remontowa jest w stanie zrobić to zarówno na nowych tynkach położonych maszynowo w mieszkaniach w stanie deweloperskim, jak i na zniszczonych powierzchniach. Tak przygotowane ściany i sufity są gotowe do pomalowania farbą, położenia tapety lub każdego innego typu wykończenia. Gipsowanie ścian wykonujemy za pomocą dobrej jakości materiałów. Odznaczają się one dużą plastycznością, przez co można pokryć nimi każdy rodzaj powierzchni. Do tego, w przypadku nakładania kilku warstw tworzą razem trwałą spoinę. Dzięki temu klient ma gwarancję, że nic nie zacznie odchodzić i ściana będzie prezentowała się estetycznie. Usługę możemy połączyć z późniejszym malowaniem ścian, a w przypadku łazienki lub kuchni z położeniem glazury.

Gładź szpachlowa wyrównująca każdą powierzchnię

W realizowanych przez nas zleceniach na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości mierzymy się z różnymi wyzwaniami podczas wykańczania wnętrz. W kamienicach oraz starszych budynkach często mamy do wyrównania ściany o licznych pęknięciach lub z pozostałościami położonych na nich dawniej materiałów. Gipsujemy i szpachlujemy cały otynkowany obszar, przygotowując go tym samym do dalszych prac wykończeniowo-budowlanych. Jeśli jest taka konieczność, wykonujemy też niezbędne prace murarskie .

Od prawidłowego położenia podłoża zależy w dużym stopniu efekt, więc bardzo dbamy o to, aby ten etap został wykonany dokładnie. Wykonywane przez nas gipsowanie ścian to gwarancja, że Twoje mieszkanie będzie prezentować się nienagannie.