Zakres usług świadczonych przez MStyl Remonty

Jesteśmy firmą zajmującą się budownictwem, remontami oraz pracami wykończeniowymi prowadzonymi w różnego typu nieruchomościach. Możesz zlecić nam zarówno przygotowanie do zamieszkania domu oddanego w stanie deweloperskim, jak i odświeżenie kupionego na rynku wtórnym. Jesteśmy w stanie przeprowadzić każdy etap prac, zaczynając od prac murarskich, aż do wykonania detali. Zawsze zaczynamy od dokładnego określenia tego, co wymaga zrobienia. Następnie na tej podstawie sporządzamy kosztorys oraz zawieramy z klientem umowę. Wykonujemy remonty o dowolnej trudności. Podejmujemy się także skomplikowanych realizacji wymagających wymiany wszystkich instalacji. Działamy na terenie całej Warszawy oraz pobliskich miejscowości.

Jeśli od dawna marzysz o budownictwie własnego domu, od wielu lat zamierzasz zrobić remont mieszkania, nie odkładaj tego w nieskończoność! Zaufaj ekipie z doświadczeniem i zarezerwuj termin prac. Nie musisz też szukać wielu różnych fachowców, którzy przeprowadzą poszczególne etapy. Zajmiemy się każdym z nich.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

• Zaprojektujemy wnętrze i doradzimy najlepsze rozwiązania, aby żyło Ci się komfortowo.
• Wykonamy zarówno proste prace, jak i całościowy remont na najwyższym poziomie. Wykańczamy przytulne kawalerki oraz luksusowe wille.
• Jeśli trzeba będzie coś zburzyć, zajmiemy się tym. Demontujemy zbędne elementy i wynosimy gruz.
• Przygotujemy ściany i podłogi.
• Rozłożymy wszystkie niezbędne instalacje.
• Wykonamy dowolne konstrukcje z płyt kartonowo-gipsowych.
• Zmienimy obicie Twoich wysłużonych mebli.

Co wyróżnia nas na rynku usług remontowo-budowlanych?

Działamy od 2006 roku. Zaczynaliśmy od wykonywania prostych prac remontowych. Obserwując zmieniające się potrzeby klientów, z czasem rozszerzyliśmy zakres naszych usług. Oferujemy kompleksowe wykańczania nieruchomości, przygotowując je do zamieszkania. Zatrudniamy doświadczonych majstrów i budowlańców. Mamy przystępne ceny, a w przypadku bardzo dużych prac zaproponujemy atrakcyjny rabat. Najlepszą rekomendacją naszej działalności jest grono zadowolonych klientów polecających nas innym.