Malowanie ścian. Podstawowy sposób wykończenia pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych.

Jedną z częściej wykonywanych przez nas usług jest malowanie ścian. Prace te dotyczą zarówno nowych mieszkań i domów, jak również remontowanych pomieszczeń. Malowanie jest jednym z najtańszych i najszybszych sposobów na to, aby pokoje o różnorodnym przeznaczeniu były gotowe do zamieszkania. Ten rodzaj wykończenia często wybierają też osoby urządzające biura i punkty usługowe.

Zastosowanie dobrej jakości odpornych na zabrudzenia i zmywalnych farb pozwala na uzyskanie estetycznego efektu oraz jest komfortowe w późniejszym użytkowaniu. Przystępując do malowania, zawsze przygotowujemy wcześniej powierzchnię i jeśli jest to konieczne, wykonujemy szpachlowanie i gipsowanie ścian. Zabezpieczamy również otoczenie, rozkładając folię malarską, aby uchronić podłogę, okna oraz drzwi przed trudnym do usunięcia zabrudzeniem. Odkręcamy zamontowane gniazdka lub listwy. Wszystko po to, aby całość prac została wykonana dokładnie, a ściany były pokryte jednolitym kolorem.

Dobór rodzaju farby i kolorystyki

Poza samym rzetelnie wykonanym malowaniem ścian oferowanym klientom z Warszawy doradzamy również, jaki rodzaj farby wybrać do danego pomieszczenia. Nasze doświadczenie w wykańczaniu różnego rodzaju wnętrz sprawia, że wiemy, co najlepiej sprawdzi się w wilgotnej łazience lub będzie najlepszym wyborem do pokoju dziecięcego. Jeśli klient sobie tego życzy, pomagamy też w doborze odpowiedniego koloru pasującego do danej powierzchni. Bierzemy pod uwagę ilość dostającego się do środka światła słonecznego oraz styl, jaki ma panować w wykańczanym wnętrzu.