Montaż sufitów podwieszanych w mieszkania i domach w Warszawie

Zabudowa z karton-gipsu jest ważnym etapem prac wykończeniowych. Pozwala na dowolne wydzielenie przestrzeni i nadanie pomieszczeniom określonego przeznaczenia. Jest to rozwiązanie dające dużą dowolność w zakresie układu mieszkania lub biura. Sprawdza się więc wszędzie tam, gdzie powierzchnia jest ograniczona, a ma spełnić różne role. Wykańczamy ściany, jak i montujemy sufity podwieszane. Technika ta daje wiele możliwości aranżacyjnych, reguluje wysokość pomieszczeń oraz umożliwia zamontowanie punktów świetlnych. Sufity tego typu wykonujemy zarówno w salonach, przedpokojach,
jak i w trakcie zleconych nam remontów łazienek.

Montujemy konstrukcje z karton-gipsu w różnorodnych kształtach. Szczególnie w przypadku aranżacji sufitów często wykonujemy niebanalne konstrukcje zgodnie z projektem przygotowanym przez architekta. Przygotujemy i ułożymy płyty w taki sposób, że pomieszczenie będzie funkcjonalne i estetyczne.

Karton-gips: sposób na wykończenie ścian i sufitów

Ściany działowe z płyt kartonowo-gipsowych są doskonałą alternatywą dla ciężkich, murowanych konstrukcji. Pozwalają szybko wykończyć pomieszczenie, tak aby w krótkim czasie było ono gotowe do zamieszkania. Jeśli zastosuje się w nich wypełnienie z wełny mineralnej, stają się dźwiękoszczelne. Dzięki temu można poprawić akustykę w pokojach i nadać im większą prywatność.

Dodatkowo decydując się na ten typ wykończenia, można w łatwy sposób wykonać z ich pomocą dodatkowe elementy wyposażenia. Oprócz sufitów podwieszanych, które montujemy u naszych klientów w mieszkaniach i domach w Warszawie, konstruujemy też półki, wnęki oraz elementy dekoracyjne. Takie rozwiązania są alternatywą dla tradycyjnych mebli, które często zajmują zbyt wiele miejsca.