Układanie paneli podłogowych. Sposób na szybkie wykończenie mieszkania.

Panele podłogowe ze względu na dosyć niską cenę oraz dużą dostępność różnorodnych wzorów i kolorów stanowią popularny materiał wykończeniowy podłóg. Klienci decydują się na ich montaż w pokojach, sypialniach oraz innych domowych pomieszczeniach. Efekt zależy od właściwego dopasowania do siebie poszczególnych elementów. Nasza ekipa zajmuje się układaniem paneli podłogowych. Usługę tę wykonujemy jako zleconą nam pracę przy odświeżaniu jednego pomieszczenia w domu lub w ramach kompleksowego remontu całego mieszkania. Jeśli planujesz remont łazienki lub innego pomieszczenia, zastanów się, czy nie połączyć go też z wymianą podłogi. Klienci często decydują się na szerszy zakres prac i zlecają nam przygotowanie kilku pomieszczeń.

Estetyczne i dobrze dopasowane panele podłogowe

Układamy panele bezpośrednio na betonowej posadzce lub przykrywamy nimi stare, zamontowane wcześniej pokrycie. Oba rozwiązania mogą zdać egzamin. Dbamy jedynie o to, aby wcześniej wyrównać powierzchnię. Do tego celu używamy specjalnych płyt lub masy samopoziomującej. Dzięki temu położone panele tworzą jednolitą powłokę. Najczęściej pod właściwą warstwę stosujemy specjalną piankę. Amortyzuje ona podłoże oraz zapewnia dobrą izolację dźwiękową. Pod pianką możemy zainstalować folię paroizolacyjną, która ochroni spód paneli przed wilgocią.

Pomagamy też w wyborze odpowiedniej klasy ścieralności pokrycia stosowanego na podłogę. Bierzemy pod uwagę rodzaj pomieszczenia oraz jego przeznaczenie. Wszystkie te elementy sprawiają, że montowane przez na panele służą przez długi czas i prezentują się elegancko. Jeśli jesteś mieszkańcem Warszawy lub okolicznych miejscowości i szukasz ekipy układającej podłogi, skontaktuj się z nami.